O nas

Rzeczoznawca nieruchomości i majątkowy w  Krakowie

BIURO WYCEN MAJĄTKOWYCH KALBARCZYK RZECZOZNAWCY wykonuje profesjonalne wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości oraz ruchomości dla:

  • osób fizycznych i prawnych
  • banków
  • przedsiębiorstw
  • urzędów miast i gmin

Operaty szacunkowe wykonywane są zgodne z przepisami prawa i Standardami Zawodowymi Rzeczoznawców Majątkowych Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Biuro prowadzone jest przez Remigiusza Kalbarczyka, absolwenta Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, Wydział Geodezji i Kartografii, specjalności Szacowanie Nieruchomości. Dogłębne wykształcenie w zakresie wyceny nieruchomości oraz duże doświadczenie na rynku pozwala rozwiązywać nawet najtrudniejsze sprawy związane z wyceną nieruchomości.

Uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego

Posiadam uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nadane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Jestem rzeczoznawcą majątkowym wpisanym na „listę bankową” przez Związek Banków Polskich posiadającym uprawnienia do sporządzania operatów szacunkowych dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności (dla kredytów).

Jestem także członkiem Krakowskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Ciągle podnoszę swoje kwalifikację uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Wszystko to pozwala mi na podejście do każdego zlecenia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Dodatkowo przeprowadzam analizy rynku oraz świadczę usługi doradcze związane z rynkiem nieruchomości. W każdym przypadku uwzględniam indywidualne potrzeby klienta.

Gwarantuję wysoką jakość usług, profesjonalną obsługę oraz terminowość realizacji zleceń.

WŁAŚCICIEL

Mgr inż. Remigiusz Kalbarczyk

Mgr inż. Remigiusz Kalbarczyk

Rzeczoznawca Majątkowy

Nr uprawnień 6300
tel. 505-571-866